Kyiv Music Labs

Фолк і кантрі у Києві. Чому варто відвідати концерт Postman & Sasha Boole?

12715233_1586642328257840_7717542570628577900_n

26 березня у столичному клубі MonteRay відбудеться концерт, який об’єднає на одній сцені фолк-музикантів Postman і Sasha Boole. Для Postman цей виступ стане останнім у рамках туру на підтримку дебютного альбому. А Sasha Boole – тільки розпочне українську частину туру, що згодом охопить ще кілька європейських країн. В очікуванні концерту ми склали плейліст із композицій музикантів і вирішили розповісти, чому їх музику варто почути наживо.
Postman – сольний проект Кості Почтаря, гітариста та вокаліста гурту 5 vymir. Минулого року вийшов його дебютний EP «Бали і Кораблі», який отримав схвальні відгуки від музичних медіа та слухачів. Костя записав альбом, використовуючи лише гітару та вокал, із мінімальним залученням інших інструментів. Такий підхід дозволив зосередитись на найголовнішому, не відволікаючись на зайві ефекти.

У новому проекті Костянтин звернувся до фолку і йому вдалося створити дійсно якісну платівку в обраному жанрі. Настільки хорошу, що разом із нею він здійснив тур містами України, Польщі та Молдови і всюди отримав позитивний відгук. Композиції, традиційно для фолк-музики, торкаються глибоких і близьких кожному тем – стосунків між людьми, любові до рідного міста, місця людини у суспільстві та світі.

Під час запису альбому Костя пропустив музику через магнітну плівку, що надало музиці дуже автентичного і теплого звучання. Альбом «Бали і Кораблі» викликає відчуття, ніби знаходишся в одній кімнаті з музикантом, а в голосі можна почути відтінки його різних емоцій. Це дуже об’ємні за звучанням композиції, що більше тяжіють своєю енергетикою до живого запису, аніж до звичної, майстерно обробленої, часом навіть пласкої студійної версії.

На концерті 26 березня Костя обіцяє представити новий матеріал, що увійде до другого альбому Postman.

Sasha Boole – буковинський фолк-сінгер, який останнім часом активно гастролює Європою. Після концертів у Польщі та Ісландії він поділиться із киянами спогадами, враженнями і новими композиціями, які стануть частиною третього альбому, що вийде в кінці 2016 року.

Велику роль у фолк-музиці мають саме тексти, тоді як акустична гітара і губна гармоніка додають гармонійного звучання, яке дозволяє підкреслити настрій пісні та створити необхідну атмосферу. Саша Буль, зважаючи на відсутність професійної музичної освіти, використовує незвичайні ефекти гри, які вигадує сам, не відчуваючи обмежень стандартними канонами гри на гітарі, які зазвичай стримують тих, хто ними володіє. Він грає музику, що знаходиться на межі між традиційним американським кантрі, блюзом, українським фольклором і музикою епохи folk-revival. Творчість музиканта сповнена таким глибоким сенсом і сильним настроєм, що його розуміють у різних куточках світу, незважаючи на відмінності культурних традицій. А закордонні концерти із солд-аутами, лише підтверджують той факт, що справжнє мистецтво одразу торкається душі, минаючи перепони у вигляді мовного чи будь-яких інших бар’єрів, які існують на рівні свідомості та розуму.

Postman і Sasha Boole – музиканти, яким є що сказати всім, хто готовий слухати. Вже цієї суботи, 26 березня, вони поділяться із нами особливою енергетикою, особистими історіями і щирими емоціями. Наполегливо радимо відвідати їх концерт у клубі MonteRay, а поки – послухати разом із нами їх музику.

Сторінка івенту на Facebook – https://www.facebook.com/events/556822444478851/

Тетяна Мельниченко, спеціально для Kyiv Music Labs

TwitterFacebookVKПоділитися