Kyiv Music Labs

Музичний огляд з 07 по 20 березня

UYR9S9MIDW

Весна нарешті повернулась! Що довшим стає світловий день, то сильнішає бажання надихатися, діяти та встигати більше! Сподіваємось, що наш огляд подій зробить початок вашої весни ще більш захоплюючим та цікавим!

7 березня

Старий добрий джаз

IMG_3621

Ви уявляєте весну без джазу? Ми – ні! Френк Сінатра, Ніна Сімон, Тоні Беннетт, Елла Фіцджеральд та інші їхні друзі, мабуть, також не змогли б собі такого уявити. А українські джазмени (Руслан Єгоров, Дмитро “Бобін” Олександров, Денис Аду та інші) тим паче. Тому зустрічайте весну у ритмі джазу!

http://svitloconcert.com/old-good-jazz.html

Де: Будинок кіно (вул. Саксаганського, 6)

Коли: 20:00 (другий концерт 8 березня)

Скільки: 250-700 грн.

8 березня

Woman in Love

IMG_3597

Квіти та музика жінкам потрібні завжди, а ув таке свято – особливо! Спеціально у цей день Національний академічний духовий оркестр України виконає хіти Барбри Стрейзенд, Робі Уільямса, Уітні Х’юстон, Лари Фабіан та ін.

https://www.concert.ua/eventpage/woman-in-love

Де: Український дім (вул. Хрещатик, 2)

Коли: 19:00

Скільки: 50-415 грн.

9 березня

Show boat

tmb_0923r

Джазовий квартет (Євген Абін, Денис Стрюцький, Олександр Романов, Ярослав Таворянський) підготував нову програму із авторських ф’южн композицій у рамках проекту Олексія Когана “Тема з варіаціями. Live” відбудеться 9 березня о 20:00 у Домі освіти та культури “Майстер Клас”.

http://masterklass.ua/ua/events/jazz-kogan-programm-show-boat/

Де: Дім освіти та культури “Майстер Клас” (вул. Лаврська, 16а)

Коли: 20:00

Скільки: 100 грн.

10 березня

Classical Spring

?????

Ансамбль “Українські барви”, котрий вже 17 років концертує Україною та світом, виконає класичну музику із різних епох: твори Баха, Вівальді, Скорика, Гулака-Артемовського, Леонтовича та інших. Звуковий образ доповнить візуальний ряд художніх робіт митців, котрі жили й творили одночасно із композиторами.

http://masterklass.ua/ua/events/mk-classics-present-program-classical-spring/

Де: Дім освіти та культури “Майстер Клас” (вул. Лаврська, 16а)

Коли: 20:00

Скільки: 80 грн.

12 березня

Музика і математика

IMG_3606

Лекція на тему: “Як звучить арифметика? Музика й система природничих наук” від Ірини Тукової – музикознавця та історика науки. Захід спрямований на демонстрацію взаємних перетинів музики та природничих наук, які допоможуть сформувати інтегративне уявлення про осягнення і розуміння світу людиною.

http://platfor.ma/music/lektsiya-yak-zvuchit-arifmetika/

Де: Beatyhub (вул. В. Васильківська, 132)

Коли: 13:00

Скільки: 180 грн.

 

Битва оркестрів

2

Ви можете стати свідками музичної битви, аналогів якої нема не тільки в Україні, але й у всьому світі. У запеклому змаганні озброєні музичними інструментами на сцені зустрінуться Національний академічний оркестр народних інструментів (Наоні) та Харківський симфонічний оркестр “Віртуози Слобожанщини”. Частиною неймовірного шоу також стануть хореографічні та балетні виступи, талановиті вокалісти та зіркові гості!

https://kiev.karabas.com/ua/bitva-orkestrov

Де: Жовтневий палац (вул. Інститутська, 1)

Коли: 19:00

Скільки: 100-540 грн.

13 березня

Ассаі Jazz Band

IMG_3610

Перший джазовий та неочікуваний концерт популярного виконавця Ассаі у новому звучанні. Під час свого експерименту артист створить прекрасну атмосферу поезії та музики, об’єднаних джазом.

http://caribbean.com.ua/ru/afisha/item/assai-jazz-band

Де: Caribbean Club (вул. С. Петлюри, 4)

Коли: 19:00

Скільки: 270-750 грн.

15 березня

Картини світу

IMG_3617

Аудіовізуальний концерт піаніста-віртуоза та композитора Павла Ігнатьєва. Ця подія подарує не лише задоволення та натхнення, а й зцілення, адже перфоманс складається з 16 мелодій та 16 відео, котрі демонструють прекрасні та віддалені куточки нашої планети.

http://vysotsky-gallery.org/?p=2638

Де: Галерея “Висоцький” ( вул. Воздвиженська, 40)

Коли: 19:00

Скільки: 200 грн.

19 березня

Класична & некласична епоха музики

IMG_3618

Друга лекція освітнього курсу “Music & Science. Від піфагорійців до скрипки Ейнштейна” Ірини Тукової. Цього разу тема звучатиме так: “Історія музики vs. Історія науки. Класичний і некласичний етапи”. Ви дізнаєтесь, чи можна за допомогою музичних рядів пояснити будову Всесвіту та як проводити аналогії між музикою і наукою.

http://platfor.ma/music/lektsiya-istoriya-muziki-vs-istoriya-nauki/

Де: Beatyhub (вул. В. Васильківська, 132)

Коли: 13:00

Скільки: 180 грн.

Наталка Яковлева, спеціально для Kyiv Music Labs

TwitterFacebookVKПоділитися