Kyiv Music Labs

Курйози та несподіванки на Євробаченні

tumblr_nx1492BmQ71ugh5sto1_12801_ywaxgh

Пісенний конкурс «Євробачення» часто вражає нас новими зірками і дивовижними виступами. Однак диваки і курйози трапляються там ледь не щороку, тож час згадати і про них.

  • Одним з найбільш «вражаючих» учасників зі складним псевдонімом був комік Родольфо Чикілікуатре з Іспанії: співак підготував танцювальний номер і майже усю пісню «проспівав» речетативом. Глядачам артист із зачіскою а-ля Елвіс надовго запам’ятався смішним образом та кумедним виступом.

  • А от одного року Ірландія, вичерпавши всі свої ідеї для виступів «звичайних» виконавців, вирішила доручити важливе завдання… іграшковому індику Дастіну, який відомий серед малечі завдяки дитячій телепрограмі. На жаль, у фінал Дастін не пройшов. Проте у себе вдома він – зірка і має вже декілька записаних альбомів!

  • У 2006 році перемога Фінляндії, напевно, шокувала всіх, адже переможцем став рок-гурт Lordi, які вбралися на сцену в образах страхітливих орків. Поставивши на дуже нетиповий жанр для пісенного конкурсу, гурт не помилився і приніс першу в історії перемогу для Фінляндії.

  • Україна також не пасе задніх: Вірку Сердючку, переодягненого в блискучий та епатажний одяг Андрія Данилка, зустріли на конкурсі з істеричним сміхом. Після Євробачення цей персонаж став доволі відомим фріком за межами України.
  • Олександр Рибак, переможець у 2009 році, так сильно хвилювався, що ненароком зламав «Кришталевому мікрофону» (нагорода переможцю Євробачення) ніжку. Внаслідок цього К’єль Енгман, який є автором нагороди, виготовив ще одну статуетку для Олександра.
  • І вже вдруге у цьому топі вигулькує Іспанія! Бідолашний Даніель Дігес двічі виконував свій номер через хлопця, який вибіг на сцену і почав підспівувати та підтанцьовувати. Це був Джиммі Джамп з Каталонії, який, між іншим, заздегідь повідомляв про свій намір зіпсувати співаку виступ, проте ніхто не поставився до цього всерйоз.
  • А в 1967 у Відні ведуча оголосила переможця ще до того, як були підраховані всі голоси членів журі. Як не дивно, після підрахунку результат не змінився.
  • У 2012 році представники Росії здивували всіх своїми представниками – «Бурановские бабушки» з Удмуртії спромоглися зайняти аж друге місце! Наймолодшій учасниці на той час було 54, а найстаршій – 76.
  • І ще трохи епатажу: грек Михаліс Ракінтзіс вирішив поєднати непоєднуване і заспівав пісню під назвою «Я кохаю тебе», надягнувши костюм Робокопа. Сприйняли це неодзначно, тож і посів він 17 місце.

Дарина Яременко, спеціально для Kyiv Music Labs