Kyiv Music Labs

Національний відбір на Євробачення 2016: результати першого півфіналу

tumblr_nx1492BmQ71ugh5sto1_12801_ywaxgh

Вирішальна частина відбору представника на міжнародний пісенний конкурс Євробачення 2016 року, який проходитиме у Швеції, стартував.

6 лютого відбувся перший півфінал, в якому взяли участь Джамала, Анастасія Приходько, «Brunettes Shoot Blondes», «The Hardkiss», Тоня Матвієнко, Владислав Курасов, Лавіка, Аїда Миколайчук, Світлана Тарабарова.

За результатами глядацького голосування та оцінок журі, до якого увійшли Руслана, Костянтин Меладзе та Андрій Данилко, до фіналу вийшли Джамала, «The Hardkiss» та «Brunettes Shoot Blondes».

Виступи фіналістів:

Джамала

 

 

The HARDKISS

Brunettes Shoot Blondes 

 

Виступи учасників першого півфіналу:

Світлана Тарабарова

 

Аіда Ніколайчук

Владислав Курасов

Анастасія Приходько

Тоня Матвієенко

Лавіка

Другий півфінал національного відбору на Євробачення відбудеться 13 лютого о 19:00.
У ньому виступлять SunSay, Pur:Pur, Peaks of Kings, Pringlez, Вікторія Петрик, Аркадій Войтюк, ALLOISE, НеАнгели і Japanda.

Фінал національного відбору відбудеться 21 лютого о 19:00.

Телеканал СТБ спільно з UA:Перший проводять Національний відбір учасника від України на Євробачення 2016, а також здійснюють одночасну пряму трансляцію Національного відбору на 61-й конкурс. СТБ бере на себе проведення всеукраїнських кастингів, постановки номерів всім учасникам фіналу відбору, проведення прямих ефірів, а також фінансові витрати, пов’язані з організацією поїздки фіналіста від України на Євробачення 2016.

Вадим Герасимович, спеціально для Kyiv Music Labs

TwitterFacebookVKПоділитися