Kyiv Music Labs

Новорічна магія від Stereoсонця

12442832_10208328765202918_150674484_n

От і добігає кінця 2015 рік. В останню неділю року, що минає, Київ потопав у передноворічній метушні – усі просто збивалися з ніг у пошуках подарунків рідним та друзям. Для довершеності образу не вистачало лише сніжних кучугур, що вкривали б вулиці, наче пухнаста ковдра. На подвір’ї панували, здавалося, непохитні +5 і про сніг годі було й мріяти. Тож хлопці з гурту Stereoсонце також вирішили підготувати для своїх слухачів подарунок – вже третій сольний концерт, що відбувся 27-го грудня у “Дивані” на Бессарабській площі у Києві.

“Ми хочемо внести трохи святкової атмосфери у цей вечір“, – казав усміхнений Ігор Грохоцький. І їм дійсно це вдалося. Ні, вони не співали новорічних пісень, не жбурлялися серпантином, але все ж таки було у їх енергетиці щось особливе, і публіка це відчувала.

Розпочали свій виступ музиканти піснею “Джулія” – своєрідним освідченням у коханні, яке, як запевнили музиканти, було адресовано не тільки одній дівчині, а й усім присутнім. І якщо спочатку слухачі сором’язливо сиділи за своїми столиками, то вже через декілька пісень біля сцени було неможливо проштовхнутись. Танці, усміхнені обличчя – справжній калейдоскоп настроїв.

12404362_10208328765002913_1403220703_n-1 12434374_10208328764602903_2000303382_n

Хоча це був уже не перший виступ гурту, тут відбувалися, здавалося б, вже звичні для усіх, але для колективу “перші” події, такі, як, наприклад, поцілунки. “Під наші пісні цілувались! Ура!” – із непідробною радістю у голосі кричали музиканти зі сцени.

Під час виступу навіть закликали зиму. Хлопці виконали пісню, якою розпочиналися їх минулі два концерти – “Схожий на сніг”, з надією, що хоча б на Новий рік природа подарує нам радість поринути у снігову казку. Трохи забігаючи наперед, скажу, що так, дива таки трапляються, бо вже через півгодини після завершення концерту, піднявши очі до неба, можна було побачити маленькі сніжинки. У музиці, коли її виконують від щирого серця, завжди є трохи магії. Stereoсонце довели це ще раз.

Останньою повинна була пролунати пісня “Відпусти”, але хлопців зі сцени не відпускали вже традиційно дуже довго, тому було виконано ще декілька пісень. Грали і свої пісні, які “не увійшли” до основної частини концерту, і кавери на популярні зарубіжні хіти. Завершили музиканти виступ спомином про людину, яку Україна цього року втратила, заспівавши пісню Кузьми Скрябіна “Спи собі сама”.

Stereoсонце багато чого бажали своїм слухачам під час концерту. В свою чергу хочеться побажати хлопцям творчої наснаги, бо попереду непростий шлях пошуку нових музичних рішень, накопичення нових знань та умінь. Але, якщо той запал, те натхнення й та любов, якою наповнені їх пісні, вони збережуть, то все буде добре. Чекаємо на нові виступи!

Олександра Коваль, спеціально для Kyiv Music Labs

Фото – Вікторія Квітка

TwitterFacebookVKПоділитися