Kyiv Music Labs

Подвійний електронний дебют THE ERISED та CEPASA

DSC_0720

5 червня на літній площадці G13 project studio відбувся подвійний дебют у жанрі електронної музики. Гурт The Erised вперше зіграли великий концерт у Києві, а у Cepasa вперше відбувся виступ у форматі «full band live»: до виконавця Павла Ленченка цього разу приєдналися гітара і бас. Kyiv Music Labs не прогавили можливість ближче познайомитися зі світом української електроніки.DSC_0610DSC_0657

Гурт The Erised, який складається із музикантів, вже задіяних у інших гуртах («Бумбокс», «Hidden Element», «Братья Карамазовы», «Detail»), а також вокалістки – Соні Сухорукової, розпочав свій творчий шлях досить незвично для українських музикантів – зі співпраці з британським лейблом Med School. Крім того, виконавці вже встигли записати міні-альбом, який має назву «Desire». У ньому вони поєднують музику різних жанрів: у піснях гурту органічно співіснують елементи поп-музики, джазу, фанку, R’n’B. На концерті вони приємно здивували слухачів експериментами із роком.

На відміну від першого гурту, Cepasa вже має неабиякий досвід виступів на українській сцені. Змінився лише формат виконання, оскільки ритми київського музиканта цього разу отримали цікаве обрамлення завдяки живому звучанню музичних інструментів. Cepasa вже має два альбоми: DOING RIGHT і NOVE, а виступ у G13 свідчить про те, що творчі пошуки тривають.

DSC_0839DSC_0783

Локація, на якій відбувався концерт, здається, створена саме для таких подій. Легкі, натхненні пісні The Erised, ритмічна й гіпнотизуюча музика Cepasa – органічно поєдналися із відкритою сценою, приємною прохолодою літньої ночі й атмосферою закладу. Склалося враження, що «випадкових людей» на концерті не було – настільки прихильною і вдячною була публіка.

Із впевненістю можна сказати, що і слухачі, і виконавці отримали однакове задоволення цього вечора.

Дарія Литошенко, спеціально для Kyiv Music Labs

Фото – Каріна Потіха

 

 

 

 

TwitterFacebookVKПоділитися