Kyiv Music Labs

Вечір відкриттів із «Другою рікою»

DSC_0396

14-го травня гурт «Друга ріка» разом із Національним академічним оркестром народних інструментів зіграв концерт у Національній Опері. Протягом двох годин публіка спостерігала захоплююче дійство: потужний вокал і запальні танці Валерія Харчишина у супроводі гри майстрів-музикантів, сповнених артистизму й бажання ділитись енергією з глядачами.

Пісня «Дай мені вогню» стала хорошим початком концерту – гучним і потужним. У першій частині слухачі почули багато драйвових пісень. На хвилі особливого підйому сприймали пісні «Алло», «Хто, якщо не ти?», «Supernation». На завершення першої частини Харчишин виконав пісню «Засинай», під час якої слухачі мали змогу подумати про дійсно важливі життєві речі.

DSC_0346

Далі рокери зробили перерву у своєму виступі і віддали сцену колегам – музикантам оркестру «НАОНІ», які вразили публіку запальними автентичними ритмами.

DSC_0186

Після цього «Друга ріка» повернулись до публіки з улюбленими хітами. Давно відомі пісні зчинили справжній емоційний шквал: «Так мало тут тебе», «Пробач (Все мине)», «Дотик», «Математика».

Гості концерту мали можливість зробити для себе багато відкриттів.

По-перше, рокові композиції набувають незвичайного звучання у поєднанні з автентичністю народних інструментів.

DSC_0247

По-друге, багато хто відкрив для себе Валерія Харчишина як хорошого трубача. Це, взагалі-то, досить відомий факт із його біографії, але далеко не всі шанувальники про це знають. В аудіо-записах багато деталей лишаються прихованими. Цього разу слухачам пощастило побачити улюбленого артиста в амплуа музиканта-інструменталіста, яке йому дуже личить: наприкінці пісні «Три хвилини» він майстерно виконав соло на трубі.

DSC_0371

По-третє, пісні, які жанрово знаходяться далеко поза межами року, також добре даються Харчишину. Наприкінці концерту в академічній манері соліст «Другої ріки» виконав пісню «Стоїть гора високая». Це була присвята. Присвята батькам. Харчишин зізнався, що цього разу дуже хвилюється, адже в залі присутня його мама.

Концерт розпочався і завершився патріотичним «Слава Україні» з уст Валерія Харчишина й традиційним «Героям Слава» із зали. Це були не просто слова, особливо, якщо врахувати важливу деталь: музиканти мають намір віддати частину зібраних коштів на потреби українських військових, які постраждали у війні на Сході. У цьому контексті дуже актуально звучали слова однієї з виконаних пісень: «Хто, якщо не я? Хто, якщо не ти? Хто, як не ми?… Прийдуть вони…замість весни».

DSC_0284 

Текст підготувала Віра Дужак

Фото надані організаторами концерту 

 

TwitterFacebookVKПоділитися